Easyband - Työstökoneiden varaosat ja tarvikkeet - Tekupit Oy

Easyband

Easyband

Varastossa: Easy 50 

 

HUOM! varastossa myös Kalamit 75 magneettieroittelija jonka pystyy tarvittaessa asentamaan Easy 50:n päälle

Varastosta löytyy myös ohjainyksiköt ylläoleville malleille!

EASYBAND-sarja tarjoaa yksinkertaisen ratkaisun työstökoneiden lastuamisnesteen suodattamiseen.

Suodatuksen tarkkuus riippuu käytetystä suodatus materiaalista.

Saatavilla myös pesunesteille soveltuva ruostumattomasta teräksestä tehty versio!

MalliTankin tilavuus
(l)
Emulsio virtaus
(l/min)
Öljy virtaus
(l/min)
Paine
(bar)
Pumpun teho
(kW)
Paino
(kg)
EASY 5018550250,20,16108
EASY 100320100500,20,30145
EASY 150510150750,20,40201
EASY 2006352001000,20,53241
EASY 2507702501250,20,78275
EASY 3009103001500,21,15305
EASY 40011854002000,21,47345
easy mitat
Malli50100150200250300400
A77097012701270127012701270
B60080011001100110011001100
C50070010001000100010001000
D1250160018502300280033004300
E250250250250250250250
F250250250250250250250
G360360360360360360360
H1000135015502000250030004000
I680680680680680680680
L530530530530530530530
M2”2”2”2”2”2”2×2”
N605605605605605605605
O200200200200200200200
easy kalamit

Valmistavat tehtaat

LOGO LOGOLOGO LOGO

Tekupit oy

Koiramäki 4
33960 Pirkkala
Finland
Y-tunnus: 2163192-8

Varasto

Lasikaari 3, varasto 8
33960 Pirkkala
Finland

Tekupit Somessa

facebook ikoni

Copyright © 2022 Tekupit Oy
Pyydä tarjous