Easyband - Työstökoneiden varaosat ja tarvikkeet - Tekupit Oy

Easyband

Varastossa:

Easy 50

 

HUOM! varastossa myös Kalamit 75 magneettieroittelija jonka pystyy tarvittaessa asentamaan Easy 50:n päälle

Varastosta löytyy myös ohjainyksiköt ylläoleville malleille!

EASYBAND-sarja tarjoaa yksinkertaisen ratkaisun työstökoneiden lastuamisnesteen suodattamiseen.

Suodatuksen tarkkuus riippuu käytetystä suodatus materiaalista.

Saatavilla myös pesunesteille soveltuva ruostumattomasta teräksestä tehty versio!

MalliTankin tilavuus
(l)
Emulsio virtaus
(l/min)
Öljy virtaus
(l/min)
Paine
(bar)
Pumpun teho
(kW)
Paino
(kg)
EASY 5018570400,20,16108
EASY 100320120750,20,30145
EASY 1505101901150,20,40201
EASY 2006352501500,20,53241
EASY 2507703001850,20,78275
EASY 3009103502150,21,15305
EASY 40011854402650,21,47345
Malli50100150200250300400
A875121514251870237028703820
B1042138215922037253730373987
C56576510651065106510651065
D74294212421242124212421242
E1250160018502300280033004300
F79299212921292129212921292
G65085011501150115011501150

Valmistavat tehtaat

LOGO LOGOLOGO LOGO

Tekupit oy

Lasikaari 3, varasto 8
33960 Pirkkala
Finland
Y-tunnus: 2163192-8

Tekupit Somessa

facebook ikoni

Copyright © 2024 Tekupit Oy
Pyydä tarjous